Tereny inwestycyjne Raciborza w konkursie Grunt na Medal 2018

Racibórz: Teren przy ul. 1 Maja w konkursie Grunt na Medal 2018

Zakończył się I etap Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na Medal”. Do jego drugiego etapu, z całego województwa śląskiego, zakwalifikowanych zostało w sumie 6 lokalizacji.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A., we współpracy z Marszałkami Województw oraz Regionalnymi Centrami Obsługi Inwestora, zakończyła pierwszy etap VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na Medal”, organizowanego pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

- reklama -

Przedstawiciele Centrów Obsługi Inwestorów, spośród nadesłanych ofert, wybrali tereny, które przeszły do II etapu konkursu. W konkursie wybrany zostanie jeden zwycięski teren w każdym województwie. Nagrodzone działki będą promowane przez PAIH wśród inwestorów polskich i zagranicznych, zainteresowanych rozpoczęciem bądź rozszerzeniem działalności gospodarczej w Polsce.

Z Raciborza, do drugiego etapu konkursu zakwalifikowano teren przy ul. 1 Maja (8,2 ha). Listę wszystkich sześciu lokalizacji w województwie śląskim, walczących o tytuł Gruntu na Medal, znajdziecie tutaj.

publ. /k/
Fot. kadr ze spotu promującego tereny inwestycyjne w Raciborzu „Od razu Racibórz — czyli twoje miejsce na biznes”

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here