Dariusz Polowy z poparciem RSS Nasze Miasto

Wybory samorządowe - cisza przedwyborcza
Fot.: pixabay.com

RSS Nasze Miasto nawiązuje współpracę samorządową z Dariuszem Polowym i udzieli mu poparcia w wyborach na stanowisko Prezydenta Miasta Racibórz.

W czwartek, 26 czerwca, Walne Zebranie Członków RSS Nasze Miasto postanowiło nawiązać współpracę samorządową z Dariuszem Polowym i udzielić mu poparcia w wyborach na stanowisko Prezydenta Miasta Racibórz.

- reklama -

Jak tłumaczy Dawid Wacławczyk, prezes NaM-u, na podjętą przez członków stowarzyszenia decyzję wpływ miało m.in. to, że kandydat swoim dorobkiem zawodowym, ofertą programową i posiadanym doświadczeniem wpisuje się w hasło „Przedsiębiorczy Samorząd”, z jakim RSS Nasze Miasto od 8 lat podchodzi do wyborów samorządowych w
Raciborzu. Dodatkowo koncepcja rozwoju Raciborza RSS Nasze Miasto oraz Dariusza Polowego są ze sobą zbieżne. – Osoba Dariusza Polowego, z którym RSS Nasze Miasto zamierza współpracować, jest gwarantem tego, że zmiany mające dotknąć raciborskiego samorządu będą zmianami rzeczywistymi, a nie pozornymi – podkreśla NaM.

oprac. /kp/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. O starcie Myśliwego portal nie napisał. Na temat oswiadczenia Lenka, że weźmie udział w wyborach te nie. Ale o paparciu Polowego przez NaM i owszem. To ma być prasa? Media? Dziennikarstwo?

    • To nie jest dziennikarstwo. To jest zbieranie żniwa tego że się nie doceniało swoich pracowników którzy w końcu przeszli do konkurencji a teraz portal świeci pustkami.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here