Trening outdoorowy z Akademią Fitness [ZDJĘCIA]

Trening outdoorowy z Akademią Fitness
Trening outdoorowy z Akademią Fitness

Każdy uczestnik skorzystać mógł z bezpłatnych zajęć, badań stanu zdrowia oraz porozmawiać z doradcą noszenia dzieci w chustach.

30 czerwca w Parku im. Miasta Roth w Raciborzu odbyły się pierwsze zajęcia z cyklu „Aktywne Lato z Akademią Fitness”. Najpierw miał miejsce trening obwodowy, podczas którego ćwiczenia wykonywane były z przyrządami fitnessowymi oraz dla uatrakcyjnienia z wykorzystaniem infrastruktury parku. Liczna grupa ćwiczących wykonywała ćwiczenia pod bacznym okiem 11 instruktorów. – W tym dniu każdy, niezależnie od wieku, dał z siebie 100% i po skończonym treningu widać było uśmiech i zadowolenie na twarzach uczestników – mówi Joanna Armatys, właścicielka Akademii Fitness.

- reklama -

Następnie odbył się cykl zajęć prozdrowotnych. Uczestnicy mogli wybrać formę zajęć, która najbardziej im odpowiadała lub z której jeszcze nigdy nie korzystali. Do wyboru były: Pilates, Pilates Baby, Zdrowy kręgosłup, Joga oraz Brzuch&Stretching. – Bardzo cieszymy się, że tak wiele osób skorzystało z naszej propozycji aktywnego spędzenia sobotniego przedpołudnia – dodaje Marek Armatys, właściciel Akademii Fitness.

Kolejna impreza w ramach „Aktywnego lata z Akademią Fitness” odbędzie się w niedzielę 15 lipca o godz. 17:00. – W tym dniu przygotujemy dla was energiczne zajęcia Latino dance, które na pewno sprawią dużo radości i pomogą spalić zbędne kalorie – zapraszają na imprezę właściciele Akademii.

fot. Akademia Fitness
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here