
W związku z awarią sieci wodociągowej na ulicy ul.Słowackiego w Raciborzu, mieszkańcy ulic: Słowackiego, Matejki i Żeromskiego mogą spodziewać się przerw w dostawie wody.
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp.z o.o. w Raciborzu informuje odbiorców, że w dniu 11.07.2018r, od godz.10.00 w związku z awarią na sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody z częściowym spadkiem ciśnienia w rejonie ulic: Słowackiego, Matejki oraz Żeromskiego. Powyższe utrudnienia będą usuwane na bieżąco poprzez płukanie sieci wodociągowej. Za utrudnienia Zakład serdecznie przeprasza.
oprac./A/
fot. pixabay





![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)





![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-218x150.jpg)


![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)








![218 uczniów z Raciborza ze stypendiami za wyniki w nauce [ZDJĘCIA] Rozdanie stypendiów za wyniki w nauce w pierwszym półroczu roku szkolnego 2025/2026](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/stypendia-raciborz.jpg)
