„Nasze najlepsze wesele” w kinie Helios. Wygraj bilety [WIDEO]

0
"Nasze najlepsze wesele"

Najnowszy film twórców obsypanych nagrodami hitów „Nietykalni” i „Samba”. Przezabawne przygody ekipy cateringowej, której niestraszne żadne wesele, będzie można zobaczyć w kinie Helios 16 lipca.

16 lipca o godz. 18:30 kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu w ramach Kina Konesera zaprasza na pokaz filmu „Nasze najlepsze wesele”. Przed filmem będzie miała prelekcja Andrzeja Hynka oraz konkursy z nagrodami.

- reklama -

„Nasze najlepsze wesele” (reż. Olivier Nakache, Eric Toledano)

Max jest właścicielem uznanej firmy weselnej. Przez 30 lat zaplanował i zorganizował setki imprez, ale po drodze utracił cały zapał do pracy. Na wewnętrzne dylematy nie ma jednak czasu, bo oto nadchodzi wielki dzień Pierre’a i Heleny. Para zakochanych postanawia wziąć ślub w romantycznych wnętrzach XVII-wiecznego zamku. Zatem Max, jak przystało na profesjonalistę, bierze się do działania.

Więcej na helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/KinoKonesera/

Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na seans. Aby je zdobyć, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: jakiej produkcji jest film „Nasze najlepsze wesele”? Odpowiedzi należy wysłać do poniedziałku 16 lipca do godz. 15:00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: „Wesele”.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639–100-40–27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here