65 działek do nabycia w Ocicach

mieszkania Ocice
Powiat będzie scalać grunty. Uzyskał na ten cel prawie 8 mln zł.

Miasto Racibórz oferuje na sprzedaż kolejne 65 działek przeznaczonych pod dom jednorodzinny. Grunty do nabycia zlokalizowane są przy ulicy Chorwackiej oraz ulicy Koszalińskiej.

Magistrat realizując zapisy Programu Wspierania Przedsiębiorczości Miasta Racibórz na lata 2015-2020 oferuje kolejne 65 działek przeznaczonych pod własny dom. Do końca 2019 roku mieszkańcy będą mogli nabyć 38 działek przy Chorwackiej o powierzchni od 850 m2 do 1700 metrów kwadratowych oraz 27 działek przy Koszalińskiej o powierzchni od 710 metrów kwadratowych do 1400 metrów kwadratowych.

- reklama -

Truizmem jest stwierdzenie, że miasta rozwijają się dzięki mieszkańcom. Podobną oczywistością jest stwierdzenie, że najważniejsze dla mieszkańca są po prostu mieszkania. Miasto Racibórz w poprzednim tygodniu oddało kolejne 26 lokali wybudowanych w ramach TBS. Na Przejazdowej jest budowanych kolejne 100 mieszkań. Teraz idąc za sukcesem sprzedaży działek budowlanych na Chorwackiej stawia na budownictwo jednorodzinne. Na Chorwackiej mieszkańcy mieli możliwość skorzystania na bardzo preferencyjnych warunkach uzyskania gruntu pod własny wymarzony dom. Raciborzanie bardzo szybko skorzystali z tej doskonałej okazji zaproponowanej przez Urząd Miasta i 26 działek sprzedały się na pniu już w pierwszych przetargach.

Szczegóły jak na stronie www.raciborz.pl oraz na portalu przedsiebiorczyraciborz.pl

oprac./A/

fot. UM Racibórz

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Ludzie kupują w przetargach na przyszły handel. Mało kto, z tych, co wygrali przetarg, potem tam mieszka. Wiekszość mieszkańców to emeryci z Rajchu albo ich wnuki. Także taki to interes.

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj