Rafako Półmaraton Racibórz: Energetycy i nauczyciele na start

0
III Rafako Półmaraton Racibórz
III Rafako Półmaraton Racibórz

W ramach raciborskiego półmaratonu odbędą się IV Mistrzostwa Polski Energetyków i II Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty.

Zbliża się czwarta edycja Rafako Półmaraton Racibórz. 26 sierpnia w ramach imprezy odbędą się IV Mistrzostwa Polski Energetyków. Partnerem mistrzostw jest Federacja Sportowa Energetyk. Dodatkowo pracownicy Rafako powalczą o Puchar Prezes Rafako. Swoją kategorię będą mieli również pracownicy oświaty, którzy wystartują w II Mistrzostwach Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty.

- reklama -

– Zachęcamy wszystkich, którzy lubią biegać, a jeszcze nie dopisali się do listy startowej, aby zrobili to jak najszybciej, bo bramka startowa z dnia na dzień coraz mocniej się zapełnia – informuje Krzysztof Borkowski, dyrektor biegu. Zapisy dostępne są pod adresem: online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3822.

Zawodnicy wystartują o godz. 10:00 z bieżni nowo wyremontowanego stadionu miejskiego. Finiszować będą przy miasteczku biegowym, które tym razem zlokalizowane będzie przy Aquaparku H2Ostróg (ul. Zamkowa 4). Biuro Zawodów mieścić się będzie w H2Ostróg. Tam w sobotę, 25 sierpnia, od godz. 16:00 do 20:00 odbędzie się weryfikacja zawodników, wydawanie pakietów zawodniczych wraz z numerami startowymi oraz zapisy (w przypadku wolnych miejsc). Natomiast dalsza weryfikacja i wydawanie numerów startowych odbywać się będzie od samego rana 26 sierpnia w godz. 7:00–9:00. W przeddzień zawodów dla wszystkich startujących od godz. 16:00 przewidziano Pasta Party. Wszystkich pozostałych, którzy lubią ruch i aktywność na świeżym powietrzu, organizatorzy zachęcają do udziału w bezpłatnych zajęciach „Fitness dla Zdrowia” przygotowanych przez Akademię Fitness. Dla najmłodszych gry i zabawy z animatorami Stowarzyszenia Pracownia Przyszłości. W dzień startu atrakcji również nie zabraknie. Bieg główny poprzedzi Mini Rafako Półmaraton Racibórz, czyli bieg charytatywny, na który zapisać można się tutaj: online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4155. Im więcej osób wystartuje, tym większą pomoc otrzyma Natalka cierpiąca na czterokończynowe porażenie mózgowe.

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here