„Raciborzanin – to brzmi dumnie” na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA]

"Raciborzanin – to brzmi dumnie"

Stowarzyszenie Artystyczno-Społeczne „Pracownia Przyszłości” zorganizowało festyn pod nazwą „Raciborzanin – to brzmi dumnie”.

W niedzielne popołudnie Stowarzyszenie Artystyczno-Społeczne „Pracownia Przyszłości” zaprosiło mieszkańców do udziału w festynie pod nazwą „Raciborzanin – to brzmi dumnie”. Projekt miał na celu zachęcenie mieszkańców Raciborza do uczestnictwa w życiu kulturalnym miasta oraz wspólnym uczestnictwie podczas zbiórki charytatywnej dla Filipka Szastaka. Filipek urodził się z wadą serca HLHS i pomimo że nie ma jeszcze roku, ma już za sobą dwie poważne operacje. Pieniądze zebrane podczas zbiórki potrzebne są na rehabilitację, która pozwoli na powrót chłopca do normalnego życia.

- reklama -

W ramach festiwalu odbyła się prezentacja lokalnych stowarzyszeń, można było zatańczyć zumbę, nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych. Festiwal zorganizowany został w ramach zajętego II miejsca w konkursie Tesco „Decydujesz, pomagamy 2018”. Nagroda w wysokości 3000 zł w całości przeznaczona zostanie na realizację festiwalu dla mieszkańców miasta.

Katarzyna Przypadło

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj