Toyota Aigo, nagrodą główną w IV Rafako Półmaratonie.

3
Toyota Aygo była również nagrodą w minionej edycji półmaratonu
Toyota Aygo była również nagrodą w minionej edycji półmaratonu

Tak, jak w poprzedniej edycji i w tym roku nagrodą główną w IV Rafako Półmaratonie będzie Toyota Aigo. Aby stać się właścicielem samochodu wystarczy ukończyć bieg w regulaminowym czasie oraz…. mieć trochę szczęścia w losowaniu. 

Po ostatniej sobocie wiemy już, że serce kobiecych biegów w Polsce bije w Raciborzu. Justyna Święty – Ersetic zabrała nas w piękny dwugodzinny sen i sięgnęła po dwa złote medale Mistrzostw Europy. Sportsmenka biegnie 400 metrów krócej niż minutę. My zapraszamy na nieco dłuższą „przebieżkę” w Raciborzu. Połowa królewskiego dystansu w sierpniowym słońcu. Czy jest lepsze wyzwanie? I czy nie warto wyjechać z takich zawodów z nowiutką Tototą Aigo? Wystarczy ukończyć bieg w regulaminowym czasie i mieć trochę szczęścia w losowaniu. Rafako Półmaraton to już 26 sierpnia.

- reklama -

To już czwarta odsłona jednego z najbardziej oryginalnych zawodów biegowych. Raciborski bieg wyróżnia wyjątkowa atmosfera sportowego święta, w czasie którego zmaganiom zawodników towarzyszą dziesiąki mieszkańców urzeczonych wytrwałością sportowców walczących z dystansem, rywalami i pogodą. w tym roku wystartujemy z nowo wyremontowanego stadionu lekkoatletycznego, na którym mamy nadzieję będą trenować kolejne talenty kalibru Justyny Święty – Ersetić.

Losowanie odbędzie się zaraz po wręczeniu nagród w poszczególnych kategoriach. Każdy ma szansę na wygraną. Przypominamy, zapisy trwają tutaj:

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3822.

Organizatorem biegu są Miasto Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji; sponsorem tytularnym RAFAKO S.A.

publ.: DN

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

 1. Tom

  Za małe jak dla mnie

  • Start

   Kenijczyk nie pogardzi.

 2. Miro

  Jak dla mnie to ta toyota wygląda na AYGO. Ślubnej się podoba. Sam muszę przyznać że wizualnie prezentuje się dobrze

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here