Racibórz głównym bohaterem programu TVP Katowice

0
Racibórz głównym bohaterem programu TVP Katowice

Już za kilka dni nasze miasto pojawi się na antenie TVP Katowice. Z emitowanego programu dowiemy się ciekawostek na temat Raciborza oraz usłyszymy wypowiedzi mieszkańców miasta. 

1 września miasto Racibórz będzie można podziwiać na antenie Telewizji Polskiej Katowice. Program nazywa się „Studio 3 na lato” i emitowany będzie od godziny 10.00. Jest to program kręcony na „żywo”. Będzie można zobaczyć w nim ciekawych ludzi z naszego miasta, ciekawostki poświęcone Odrze i sławnym w całym regionie rowerom miejskim. W czasie programu pojawią się również informacje o Festiwalu Raciborskiej Ulicy FRU, który w sobotę zaczyna się już od godziny 16.00 na ulicy Długiej.

- reklama -

oprac./A/

fot. youtube.com

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here