Najmłodsi piłkarze LKS Tworków trenowali nad morzem [ZDJĘCIA]

0
Najmłodsi piłkarze gminy na zgrupowaniu nad morzem

W ostatnim tygodniu sierpnia 2018r. najmłodsi zawodnicy LKS Tworków, w ponad czterdziestoosobowym składzie, wyjechali na zgrupowanie nad morze. Zespół gminy Krzyżanowice wziął udział w treningach oraz meczach. Był tez czas na relaks i zabawę.

Ponad czterdziestoosobowa grupa zawodników LKS Tworków przebywała w dniach od 25 do 31 sierpnia na obozie piłkarskim w Rewalu. Była to już czwarta wizyta zespołu z gminy Krzyżanowice w tej miejscowości, w której znajdują się profesjonalne kompleksy sportowo-rekreacyjne. Sama specyfika pobytu nad morzem, codzienne ranne wstawanie, bieganie wzdłuż plaży przy pięknej pogodzie pozostaje w pamięci na całe życie – relacjonuje Piotr Mucha, trener koordynator grup młodzieżowych LKS Tworków.

- reklama -

Była to jedna z najmłodszej grupy gdyż od rocznika 2008 kończąc na 2012. Głównie grupy składały się z roczników 2008/9 oraz 2010/11. Młodzi piłkarze Tworkowa zaliczyli około dwudziestu jednostek treningowych (na sztucznej trawie w Rewalu jak i na orliku w Trzęsaczu oraz na plaży) i zapraw biegowych. Drużyna rozegrała także sparingi w różnych kategoriach wiekowych. Prócz treningów i meczów kontrolnych dzieci odwiedziły także jeden z największych aquaparków w północnej Polsce – Sandra Spa w Pogorzelicy.
Przeprowadzone zostały także różne konkursy w każdej grupie, za co zwycięzcy otrzymali plecaki. Obóz, prócz doskonalenia umiejętności piłkarskich, był także okazją do zacieśnienia znajomości młodych piłkarzy, a także samodzielności – taka mała szkoła życia dla tych najmłodszych.

Przedsezonowe zgrupowanie LKS Tworków zostało przeprowadzone już po raz szósty, a tym razem nad jego przebiegiem czuwali trenerzy: Piotr Mucha, Marek Besz, Mateusz Besz oraz trzech opiekunów Kamil Ostas, Marcin Strzelczyk oraz Krzysztof Krzykała.

oprac./A/

fot. Urząd Gminy Krzyżanowice / LKS Tworków

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here