Wyprawa kajakowa Chałupki – Racibórz [ZDJĘCIA]

Spływ Kajakowy OSiR Racibórz

Czterdziestu uczestników wzięło udział w spływie kajakowym organizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu. W przepięknych okolicznościach przyrody uczestnicy pokonali dystans 28 kilometrów. Na zakończenie odbyło się tradycyjnie już ognisko.

Niedzielny spływ kajakowy z Bohumina do Raciborza niektórzy adepci kajakarstwa na pewno zapamiętają na długo. Punktualnie o godz. 8:30 zjawiło się blisko 40 uczestników Polsko – Czeskiego Kajakowego Maratonu Odrzańskiego. Podczas wyprawy organizowanej przez OSiR było wszystko: malownicze tereny, piękna pogoda, wywrotki, przenoski kajakowe, a co najważniejsze udział wzięli pozytywni ludzie, którzy pomimo wyczerpującego dystansu dali radę i dopłynęli szczęśliwie do mety. Na przepłynięcie 28 km potrzebowali 6,5 h, co jak na tak liczną ekipę jest naprawdę dobrym czasem. Na końcu wyprawy, tradycyjnie już uczestnicy mogli odpocząć przy ognisku na Kempingu „Obora” i skonsumować posiłek regeneracyjny.
Wieści o raciborskich spływach zataczają coraz szersze kręgi – specjalnie na to wydarzenie przyjechali Małgosia i Mirek, którzy na co dzień mieszkają w Nowym Targu.

- reklama -

oprac./A/

fot. OSiR Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj