Myslovitz na Dożynkach w Kietrzu [ZDJĘCIA]

Myslovitz Dożynki Powiatowo Gminne Kietrz

Gwiazdą tegorocznych Dożynek Powiatowo-Gminnych w Kietrzu był zespół Myslovitz. Świętowanie jak zawsze rozpoczęło się od tradycji dożynkowych, czyli od korowodu z koronami dożynkowymi.

W dniu 16 września 2018r. w miejscowości Kietrz odbyły się dożynki Powiatowo – Gminne. Po godzinie 10.00 wraz z koronami dożynkowymi zaczął zbierać się korowód, który ruszył ulicami miasta do kościoła parafialnego pw. Św.Tomasza – gdzie odbyła się msza święta w intencji rolników z miasta i gminy Kietrz. Po mszy św. rolnicy, przedstawiciele poszczególnych wsi oraz goście zaproszeni udali się na stadion miejski, na który to odbyła się część oficjalna imprezy – przemówienia, wręczenie nagród oraz występy dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu gminy i powiatu.

- reklama -

Główną atrakcją tego dnia, był występ zespołu Myslovitz, który dał wspaniały rockowy, prawie dwugodzinny koncert. W rytm największych przebojów zespołu długość dźwięków samotności, chłopcy, Peggy Brown publiczność szalała na płycie stadionu – nie dając grupie zejść ze sceny.

 

oprac./A/

fot. Piotr Wołoszyn

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here