Mistrzostwa Polski Osób Niesłyszących odbyły się w Raciborzu [ZDJĘCIA]

Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Biegach Przełajowych odbyły się w Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu. fot.: D.Niestroj

Zawodnicy z najdalszych części kraju zjechali do Raciborza, aby aby sięgnąć po tytuł Mistrza Polski w biegach przełajowych osób niesłyszących.

- reklama -

W słoneczny, chłodny poranek 22.09, na polania w Arboretum Bramy Morawskiej zgromadzili się zawodnicy z różnych regionów Polski, aby wziąć udział w Mistrzostwach Polski Osób Niesłyszących w Biegach Przełajowych. Do startu zgłosiło się kilkudziesięciu zawodników, których zrzeszały kluby m.in. z Krakowa, Warszawy czy Szczecina. Również Racibórz miał silną reprezentację, którą tworzyli wychowankowie Specjalnego Ośrodka dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu.  Uczestnicy stratowali na różnych dystansach. Bieg prowadził głównymi duktami lasu w „Oborze”. Zgromadzeni z różnych zakątków kraju zawodnicy, stworzyli fantastyczną atmosferę wydarzenia. Mogli też oni poznać siebie nawzajem i nawiązać nowe kontakty. Bieg został zakończony wręczeniem nagród i dyplomów.  Najlepszą drużyną okazała się być „Odra Racibórz”.

/EnDe/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj