
Za sprawą Dawida Łomnickiego, każdy raciborzanin mógł sprawdzić się w podciąganiu na drążku. Zorganizowane na Bulwarach Nadodrzańskich wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem.
- reklama -
W sobotę na plaży nadodrzańskiej w Raciborzu odbył się World Pull – Up Day, czyli światowy dzień podciągania. Inicjatorem wydarzenia jest Dawid Łomnicki z miejscowej grupy street workout. W ubiegłych latach raciborzanie ustanawiali świetne wyniki w skali kraju, a Polska w klasyfikacji generalnej wszystkich państw biorących udział w akcji. Jak będzie tym razem? Tego dowiemy się niebawem, na oficjalne wyniki trzeba bowiem poczekać.
Środowisko, jakość życia, ekologia
- reklama -





![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)






![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-218x150.jpg)

![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)





![Fagot w roli głównej podczas koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] Fagot w roli głównej podczas koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/koncert-umuzykalniajacy-fagot.jpg)
