Dyskusyjny Klub Książki wrócił po wakacjach [ZDJĘCIA]

0
Dyskusyjny Klub Książki w Raciborzu

Podczas pierwszego powakacyjnego spotkania DKK w raciborskiej bibliotece omawiano książki, które jego uczestniczki przeczytały podczas urlopu.

Po wakacyjnej przerwie do raciborskiej biblioteki powróciły spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki. W związku z remontem biblioteki przy Kasprowicza 12 spotkanie odbyło się w Wypożyczalni i Czytelni Naukowej na Rynku i – co bardzo cieszy organizatorów – pojawiły się na nim nowe czytelniczki. Na spotkaniu omawiano książki, które panie przeczytały podczas urlopu, m.in. „Mama kłamie” M. Bussi, „Białe kłamstewka” L. Lokko czy „Głowa spod łóżka czyli opowiadania żydowskie” S. Wiecheckiego. Była to także dobra okazja do ustalenia listy lektur na nowy sezon działalności DKK.

- reklama -

Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki odbywają się cyklicznie, raz w miesiącu. Mogą w nich brać udział wszyscy chętni miłośnicy dobrych książek. – Na kolejne zapraszamy już 23 października. Będziemy omawiać książkę „Na wschód od zachodu” cenionego reportera wojennego Wojciecha Jagielskiego, który tym razem podąża „wielkim szlakiem hippisów” przez Afganistan, Pakistan, Nepal i Indie – zaprasza Teresa Kornak z MiPBP, nowa koordynatorka spotkań.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here