Konto w ZUS tak samo ważne jak w banku

ZUS Dni Ubezpieczonego

Kto z nas nie sprawdza rachunku bankowego, czy to elektronicznie, czy na wydruku? Analizujemy wydatki, wpływy, w końcu od tego zależą nasze decyzji finansowe w rodzinie. To ważne dane. Ale równie ważne są informacje zgromadzone na naszym indywidualnym koncie w ZUS.

Zainteresujmy się swoim kontem w ZUS. To wiedza, która ma wpływ na naszą przyszłość. Ważne, by zadbać o to jeszcze w trakcie kariery zawodowej. To od tych wartości zależeć będzie nasza przyszłość i to w tym momencie, w którym nie będziemy mieć sił na pracę. Dlatego ZUS organizuje szkolenia, by przybliżyć informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) w ZUS.  Dla wygody klientów spotkania mogą odbywać się w miejscu pracy. Pracodawcy mogą zgłaszać się już dziś, a ZUS przeprowadzi szkolenia dla pracowników.

- reklama -

IOSKU jest głównym tematem Dni Ubezpieczonego. W tym roku organizujemy je w październiku. Dla wygody przedsiębiorców i pracowników proponujemy wizytę naszych ekspertów w miejscu pracy ubezpieczonego – mówi Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik ZUS województwa śląskiego. Podczas spotkania pracownicy ZUS objaśnią wszystkie zapisy w IOSKU. Krok po kroku pokażą, jak pracownik może sprawdzić, że są za niego opłacane składki=i oczywiście pokażemy jak sprawdzać stan swojego konta w ZUS przez internet – dodaje rzeczniczka.

Więcej czytaj w artykule: Plusy dla Biznesu: Dni Ubezpieczonego – ZUS przeprowadzi szkolenie w Twojej firmie

oprac./A/

fot. ZUS

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here