Uwaga! Przerwy w dostawie prądu w Raciborzu

3
przerwy w dostawie prądu
Przerwy w dostawie prądu

Planowane wyłączenia są wynikiem modernizacji sieci energetycznej i urządzeń. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się dalszych utrudnień w dostawie prądu?

Wczorajsza awaria dwóch transformatorów w Studziennej została usunięta. Mieszkańcy Raciborza oraz pobliskich gmin mogą już swobodnie korzystać z elektryczności. Natomiast, na stronie internetowej dystrybutora, dowiadujemy się, że  w przeciągu kilku następnych dni mogą nastąpić jeszcze chwilowe przerwy w dostawie energii.

- reklama -

przerwy w dostawie pradu raciborz

oprac./A/

fot. pexels.com

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

 1. Michał

  Chyba nie macie nic ciekawego do roboty… Bo to już trochę przesada… w całej Polsce podczas remontów lub wymiany na sieci nie ma prądu w miastach i wsiach czasami i nikt z tego nie robi paniki w porównaniu do was… śmieszne to jest.
  Napiszcie do OSD do Krakowa skargę, żeby nie robili nic na sieci bo później „raciborz.com.pl” sieją panikę. Ale w sumie macie o czym pisać chociaż…

  • Adam

   Takie przerwy podczas remontów powinny być zapowiedziane, w przypadku domu to mały problem, wczoraj nie było prądu też w szpitalu.

 2. erwin

  podobno jeden gostek, chciał rozkruszyć beton a Raciborzu. Zapomniał, że jak tak będzie młotem udarowym go kruszyć, może uszkodzić przewody wysokiego napięci. Tak to jest jak bez planów zabiera się do roboty. Dobrze, że nie uszkodził jakieś rury gazowej. Koszty społeczne mogły być większe…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here