KWW Razem dla Raciborza i Mirosław Lenk – list do raciborzan

4
Lenk_list_do_raciborzan

W liście skierowanym do mieszkańców Raciborza, Mirosław Lenk – kandydat na urząd prezydenta Miasta Racibórz, zwraca uwagę na solidne fundamenty, które pozwolą wspólnie budować realne plany.

Szanowni Państwo,
dziękuję za wsparcie i zaufanie jakie mi okazujecie. Wspólnymi działaniami przez ostatnie lata zmienialiśmy miasto, tworząc razem jego fundament. Ten mocny i dobrze przemyślany fundament, pozwala nam teraz z optymizmem patrzeć w przyszłość i budować realne plany.

- reklama -

Solidny fundament
jaki razem stworzyliśmy Miastu, to przede wszystkim uporządkowana gospodarka wodno-ściekowa i system gospodarowania odpadami. Z dumą chwalę się innowacyjnym w skali kraju programem dopłat do wymiany źródeł ciepła i termomodernizacji budynków.

Ten fundament
to również zadbane parki, skwery oraz najpiękniejsze na Śląsku bulwary nad Odrą z miejską plażą i przystanią, których zazdrości nam cały region. To Arena Rafako, aquapark H2Ostróg i dziesiątki kilometrów ścieżek rowerowych. To wreszcie modernizowany Stadion Miejski, wzbudzający uznanie największych polskich lekkoatletów.

Ten fundament
to też wyremontowane domy kultury, biblioteka miejska, szkoły, przedszkola i żłobki. To wszystko zrobiliśmy wspólnie by poprawić jakość życia w naszym mieście, by uczynić je przyjaznym dla ludzi i środowiska.

Fundament
miasta to również tworzenie warunków dla rozwoju biznesu i przedsiębiorczości. Dlatego wyznaczono i uzbrojono nowe tereny dla inwestorów w Specjalnej Strefie Ekonomicznej na Ostrogu, na gruntach po byłej cukrowni oraz specjalnie dla małych przedsiębiorców stworzono warunki przy ul. Bartka Lasoty. Nasze wspólne wysiłki zaowocowały tym, że Racibórz daje szanse na znalezienie sobie dobrego miejsca do życia dorosłym, dzieciom, młodzieży i seniorom.

Szanowni Państwo
Proszę o wsparcie i głosy w wyborach na urząd Prezydenta Miasta Racibórz. Razem zbudowaliśmy solidny fundament i teraz od Państwa woli zależy czy na tych podwalinach będziemy dalej rozwijać oraz tworzyć bezpieczny, nowoczesny i przyjazny dom – Racibórz.

#stawiamnaracibórz – Mirosław Lenk

Finansowane przez Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Raciborza i Mirosław Lenk

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

4 KOMENTARZE

 1. Pitupitu

  Pitu pitu!

 2. T

  To najlepszy kandydat
  Szansa na spokój i dalszy rozwój miasta

 3. Wiesława Rychtej

  Żenada, ale nie lenkajmy się, jeszcze tylko kilka tygodni.

 4. osobowyborca

  prezydencie lenk czas kończyć wstydu nie masz ,rozchodzi ci się tylko o kasę.ten układ rządził prawie 30lat i się nie sprawdził.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here