Złote Gody w Krzyżanowicach – uhonorowano 23 pary

0
złot eGody gmina Krzyżanowice

Wzajemny szacunek, zrozumienie, wierności i miłości to przepis na udane, długoletnie małżeństwo. Potwierdzają to małżonkowie z Gminy Krzyżanowice, których uhonorowano medalami za długotrwałe pożycie małżeńskie, nadawanymi przez prezydenta RP. 

- reklama -

W czwartek 11 października br. w Urzędzie Gminy w Krzyżanowicach odbyła się uroczystość, mającą na celu uhonorowanie szanownych jubilatów medalami za długotrwałe pożycie małżeńskie, nadawanymi przez prezydenta RP.

Wójt gminy Grzegorz Utracki oraz zastępca kierownika USC Dorota Dwulecki złożyli jubilatom słowa uznania i szacunku oraz życzyli jeszcze wielu wspólnie przeżytych lat, zdrowia i pogody ducha, w imieniu swoim oraz wszystkich mieszkańców gminy, gratulując małżonkom tak długiego i zgodnego pożycia. Dostojni jubilaci zostali uhonorowani medalami i dyplomami oraz obdarowani kwiatami i upominkami.

Po wzniesieniu symbolicznego toastu i gratulacjach goście wysłuchali koncertu muzycznego. Dla jubilatów wystąpili: Zygmunt Popela z Bieńkowic (saksofon) i Łukasz Fulneczek z Krzyżanowic (klawisze). Po obiedzie, przy kawie i kołoczu, jubilaci wspominali początki swojej znajomości.

Złote Gody świętowały 23 pary małżeńskie zamieszkałe na terenie gminy Krzyżanowice:
Gertruda i Otto Lamaczek, Maria i Jerzy Wallach oraz Krystyna i Jerzy Górniak z Bieńkowic, Łucja i Maksymilian Kubny oraz Małgorzata i Henryk Grzesiczek z Bolesławia, Urszula i Ryszard Chrobok, Janina i Jan Jasiński, Janina i Zygfryd Kania, Irena i Kazimierz Kilimnik, Danuta i Ryszard Niewrzol oraz Weronika i Franciszek Ćwik z Chałupek, Lidia i Oswald Krupa, Maria i Helmut Krziżok, Monika i Stanisław Małek oraz Irena i Reinhold Piszczan z Krzyżanowic, Franciszka i Aleksander Grabowski z Owsiszcz, Anna i Franciszek Blokesz z Roszkowa, Łucja i Karol Drobny, Łucja i Grzegorz Gawliczek, Helena i Rajmund Kala, Urszula i Ginter Krzykała oraz Anna i Herman Riemer z Tworkowa, Urszula i Jan Mrozek z Zabełkowa.

oprac./R/

fot. Urząd Gminy Krzyżanowice

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here