Apel Prezydenta Mirosława Lenka

Prezydent Mirosław Lenk

W ostatnim dniu kampanii wyborczej Prezydent Mirosław Lenk zwraca się do mieszkańców, apelując o rozsądny głos w wyborach.

Szanowni Państwo,
przed Raciborzem bardzo ważna decyzja. Wszyscy musimy mieć udział w wyborze władz samorządowych zarówno lokalnych jak i tych wojewódzkich. Kończy się kampania wyborcza. Nadchodzi czas ostatecznej decyzji. Większość kandydatów próbowała sobie zyskać przychylność składając bizantyjskie obietnice, niezgodne ze stanem prawnym oraz leżące poza kompetencjami prezydenta miasta, czyniąc je tym samym nierealnymi.

- reklama -

Jedną z najważniejszych cech włodarza miasta musi być przejrzystość działań, umiejętność integrowania społeczności lokalnej, dążenie do kompromisu. Nie dopuśćmy, żeby podziały społeczeństwa na poziomie krajowym przeszły na szczebel lokalny.
Obserwując kampanie wyborcze moich kontrkandydatów zauważyłem, że obiecując gruszki na wierzbie nie zachowują podstawowych standardów
– nie ujawniają pełnego finansowania kampanii,
– boją się pisać o swoich powiązaniach biznesowych i towarzyskich,
– ukrywają swoje wykształcenie, bądź jego brak,
– uciekają od szerokiej rozmowy z mieszkańcami nie uczestnicząc w zaplanowanej debacie publicznej z udziałem wszystkich lokalnych mediów, które miały prezentować istotne problemy miasta i mieszkańców.

Szanowni Wyborcy,
jestem sprawdzonym samorządowcem, przewidywalnym i skutecznym prezydentem, co gwarantuje realizację mojego programu wyborczego.

Szanowni Państwo,
proszę o wsparcie i głosy w wyborach na urząd Prezydenta Miasta Racibórz. Razem zbudowaliśmy solidny fundament i teraz od Państwa woli zależy czy na tych podwalinach będziemy dalej rozwijać oraz tworzyć bezpieczny, nowoczesny i przyjazny dom – Racibórz.

z poważaniem,
Mirosław Lenk

Materiał sfinansowano ze środków KWW Razem dla Raciborza i Mirosław Lenk

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. A jakie zaplecze towarzysko biznesowe ma Lenk, może najwyższy czas zacząć od siebie. Pan już się wypalił i niestety często kluczy. Wykształcenie to rzecz ważna, ale czy najważniejsza, a co to znaczy że ktoś nie ma wykształcenia, jakie szkoły świadczą o wykształceniu według Pana. Czyżby Pany chodziło o wyższe wykształcenie czy o wykształcenie jako takie bo podstawowe to również wykształcenie.

  2. Słabo -jestem zażenowany tym gniotem wysmarowanym przez Lenka -jako Prezydent powinien zachować klasę i zachęcać do rozsądnego wyboru a nie obsmarowywać kontrkandydatów – to takie małe.

  3. Jakby nie ludzie ze średnim wykształceniem czy nawet zawodowym to byś teraz świński ryju po studiach ulice zamiatał. Nie powinno się człowieka wyśmiewać bo ma niższe wykształcenie. Nie jeden po zawodowe ma bardziej w głowie poukładane niż Ty.

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj