Uczniowie ZSS rozpoczęli kolejny etap projektu „AS – Szkolna Akademia Sukcesu”

„AS – Szkolna Akademia Sukcesu” kolejny etap projektu rozpoczęty.

W ZSS w Raciborzu uczniowie mają szansę dodatkowego rozwoju biorąc udział w różnorodnych, specjalistycznych zajęciach pozalekcyjne. Zajęcia są częścią projektu „AS – Szkolna Akademia Sukcesu”, którego celem jest zapewnienie warunków do wyrównywania szans edukacyjnych uczniów i podniesienie zdolności.

Od stycznia 2018 r. Szkoła Podstawowa i Szkoła Przysposabiająca do Pracy, należące do Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu, realizują projekt pt. „AS – Szkolna Akademia Sukcesu”, który uzyskał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020 ( Europejski Fundusz Społeczny).

- reklama -

„AS – Szkolna Akademia Sukcesu” kolejny etap projektu rozpoczęty.

Właśnie rozpoczął się drugi etap projektu „AS – Szkolna Akademia Sukcesu”, w którym to kolejni uczniowie mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych, specjalistycznych zajęciach pozalekcyjnych. Celem projektu jest zapewnienie warunków do wyrównywania szans edukacyjnych uczniów i podniesienie ich zdolności. W ofercie zajęć projektowych w tym etapie znajdują się m.in. zajęcia choreoterapii, logorytmiki, Treningu Umiejętności Społecznych, PECS, zajęcia Treningu Zastępowania Agresji, biofeedback, socjoterapii, terapii ręki, Integracji Sensorycznej, wczesnej nauki czytania. Dzięki środkom finansowym płynącym z Unii Europejskiej szkoła wzbogaciła się o nowe pomoce dydaktyczne, które podniosły i wciąż podnoszą jakość prowadzonych zajęć.

„AS – Szkolna Akademia Sukcesu” kolejny etap projektu rozpoczęty.

Postępy w realizacji projektu „AS – Szkolna Akademia Sukcesu” można śledzić na stronie internetowej szkoły: http://www.e-zssraciborz.pl i na Facebook’owym profilu szkoły.

oprac./R/

fot. ZSS Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj