Łukasz Janeczek z Łamatora z dwoma medalami [ZDJĘCIA]

0
Łukasz Janeczek
Łukasz Janeczek

Reprezentant raciborskiego Łamatora wywalczył w Krakowie złoty medal w kategorii +94kg „niebieskie pasy” Gi oraz brązowy medal w kategorii +91kg „niebieskie pasy” No Gi.

Świetny występ na zawodach w Krakowie zaliczył reprezentant Raciborskiego Klubu Brazylijskiego Jiu Jitsu Łamator – Łukasz Janeczek. Wystartował on w Lidze BJJ, jednych z najstarszych tego typu zawodów w Polsce.

- reklama -

Liga powstała w 2002 r., a dziś turniej ten jest znany wszystkim adeptom „parteru” i zdążył już na stałe wpisać się w kalendarz organizowanych imprez. Mało kto jednak wie, skąd wzięła się akurat taka, a nie inna nazwa. Główną ideą, jaka przyświecała organizatorowi, było stworzenie cyklu ogólnopolskich zawodów, na których miłośnicy BJJ z całego kraju mogliby wzajemnie konfrontować się ze sobą, a przez to podnosić swoje umiejętności. Jako ciekawostkę można przytoczyć fakt, iż jedna z edycji ligi odbyła się w Raciborzu.

Reprezentant Łamatora wywalczył w Krakowie złoty medal w kategorii +94kg „niebieskie pasy” Gi oraz brązowy medal w kategorii +91kg „niebieskie pasy” No Gi.

fot. Łamator
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here