Policja szuka świadków zdarzenia na „nerce”

0
Policja
Policja

Chodzi o zdarzenie drogowe, które miało miejsce 20 września z udziałem motocykla i samochodu Kia Venga z powiatu raciborskiego.

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu poszukuje świadków zdarzenia drogowego zaistniałego 20 września 2018 roku w Raciborzu na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym ulic Głubczycka – Mariańska.

- reklama -

Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, iż kierujący motocyklem marki Honda podczas wjazdu na skrzyżowanie od strony ulicy Głubczyckiej za nieustalonym pojazdem wjeżdżającym na skrzyżowanie od ulicy Mariańskiej wywrócił się, w wyniku czego doznał obrażeń ciała. Z dokonanych dotychczas ustaleń dowodowych wynika, że bezpośredni związek z tym wypadkiem mógł mieć kierujący pojazdem koloru jasnego (prawdopodobnie srebrnego) marki Kia Venga o początkowych numerach rejestracyjnych SRC – dalszych brak.

W związku z powyższym policja zwraca się z uprzejmą prośbą do wszelkich osób mających jakiekolwiek informację na temat powyższego zdarzenia drogowego oraz ewentualnych bezpośrednich świadków wypadku o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu przy ul. Bosackiej 42 pokój nr 225 lub telefoniczny pod numerem: 32 459 42 00 lub 285 albo na adres mailowy: [email protected]

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here