Zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzach w Raciborzu

Cmentarz Jeruzalem
Cmentarz Jeruzalem

Raciborscy policjanci przypominają kierowcom o zmianach w organizacji ruchu w okolicach nekropolii.

W związku ze wzmożonym ruchem drogowym w okolicy cmentarzy na terenie Raciborza wprowadzone zostaną zmiany organizacji ruchu.

- reklama -

Cmentarz Jeruzalem
1 listopada odcinek ul. Ocickiej od skrzyżowania z drogą krajową nr 45 (ul. Starowiejska) do skrzyżowania z ul. Koszalińską zostanie wyłączony z ruchu. Prawo do przejazdu będą miały jedynie autobusy zorganizowanego transportu zbiorowego i pojazdy, z których korzystają osoby niepełnosprawne. Policja prosi o parkowanie samochodów na miejscach utwardzonych na parkingu Jeruzalem I przy ul. Jana Pawła II (plac naprzeciwko kościoła Matki Bożej).

Brzezie
Od 1 do 4 listopada na ul. Strażackiej (w kierunku od ul. Pogrzebieńskiej do ul. Bitwy Olzańskiej) zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy.

Markowice
Od 1 do 4 listopada od drogi wojewódzkiej nr 919 w kierunku cmentarza oraz od ul. Jordana w kierunku cmentarza będzie wprowadzony zakaz wjazdu.

Policja apeluje do wszystkich posiadaczy pojazdów mieszkających w pobliżu cmentarzy lub mogących korzystać z komunikacji miejskiej o niekorzystanie w tych dniach ze swoich pojazdów. Prosi również wszystkich kierowców, którzy będą poruszać się swoimi pojazdami w okolicach cmentarzy, o bezwzględne wykonywanie poleceń policjantów oraz innych służb zajmujących się kierowaniem ruchu. Ponadto mundurowi apelują do pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności.

Czytaj także: Kursowanie autobusów w okresie Wszystkich Świętych

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here