Kursowanie autobusów w okresie Wszystkich Świętych

Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu. SOR
Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu

W związku z Dniem Wszystkich Świętych pojawią się dodatkowe autobusy, w tym bezpłatna linia z parkingu przy Lidlu na cmentarz Jeruzalem.

W środę, 31 października, komunikacja miejska w Raciborzu będzie kursować jak w dni robocze. Natomiast w czwartek, 1 listopada, w Dniu Wszystkich Świętych, autobusy będą kursować jak w dni świąteczne. Dodatkowo Przedsiębiorstwo Komunalne uruchamia następujące linie:
– 3bis – początek kursowania o godz. 11:35 z Dworca, zakończenie o godz. 20:05, częstotliwość kursowania – co pół godziny,
– A – początek kursowania o godz. 9:55 z Dworca, zakończenie o godz. 18:25, częstotliwość kursowania – co godzinę,
– bezpłatna linia J – Cmentarz Jeruzalem kursująca na trasie: Opawska Parking Lidl – Plac Konstytucji 3Maja – Cmentarz Jeruzalem – Opawska Parking Lidl, początek kursowania o godz. 8:00, zakończenie o godz. 20:00, częstotliwość kursowania – co 15 minut.

- reklama -

W piątek, 2 listopada, komunikacja miejska będzie kursować jak w dni robocze.

W związku z wprowadzeniem dla autobusów komunikacji miejskiej na ul. Ocickiej ruchu jednokierunkowego, odjazdy autobusów tych linii z przystanku Ocicka Cmentarz w kierunku miasta odbywać się będą objazdem przez dzielnicę Ocice.

Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się na przystankach. Dyspozytor ruchu: tel. 32 415 31 81.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here