
Bieg charytatywny dla Anny Wojciechowskiej na Stadionie Miejskim w Raciborzu, koncert w ramach PalmJazz Festival 2018 w RCK, 40-lecie chóru parafii św. Anny w Babicach czy ogólnopolska liga dzieci i młodzieży w ju-jitsu sportowym w Kuźni Raciborskiej – zobacz, co jeszcze odbędzie się w najbliższych dniach.
24 listopada o godz. 11:00 na Stadionie Miejskim w Raciborzu (OSiR przy ul. Zamkowej) odbędzie się bieg charytatywny dla Anny Wojciechowskiej. Wpisowe będzie wynosiło 20 zł, a cała zebrana kwota zostanie przekazana na leczenie. – Możecie biec, iść, podskakiwać – nie ma znaczenia – ważne, żebyśmy w tym dniu spotkali się starcie. Nie ma tłumaczenia, że zimno, że pada, że wieje, bez wymówek! Na biegach po medale, nagrody jest nas 500-1000 osób, dlatego bądźcie z nami w tym dniu, a zdobędziecie coś najcenniejszego – mówią organizatorzy.
Zapisy na stronie online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4344&fbclid=IwAR0hwy6KZZmff4qTXg2IXgm67VPV6Sde08-i7k_-AcHYn2–tXnMV4XbKeY
Więcej o Annie Wojciechowskiej: siepomaga.pl/anna-wojciechowska?fbclid=IwAR0Q6-GX3Sm6jO0IVbYx15hsn1EVIgAQa5E2Fr2myQLteto-xPUL8Yw1_Fw

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>
DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>




![Sukcesy Skazy na ogólnopolskim turnieju tańca w Kędzierzynie-Koźlu [ZDJĘCIA] Sukcesy Skazy na ogólnopolskim turnieju tańca w Kędzierzynie-Koźlu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/zespol-taneczny-skaza.jpg)
![Andrzej Biskup powrócił do raciborskiej biblioteki z powieścią „Miriam” [ZDJĘCIA] Andrzej Biskup powrócił do raciborskiej biblioteki z powieścią „Miriam”](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/andrzej-biskup-25.jpg)


![Wielka Sowa i Szczeliniec Wielki zdobyte przez Raciborzan [ZDJĘCIA] pttk raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/pttk-raciborz-2-3.jpg)



![Uczniowie z Raciborza pokazali, że czytanie wciąż jest modne [ZDJĘCIA] jak nie czytam jak czytam](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/jak-nie-czytam-jak-czytam.jpg)
![Uroczystość czepkowania studentów pielęgniarstwa w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczystość czepkowania studentów pielęgniarstwa w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/pielegniarstwo-czepkowanie.jpg)

![Sport, zabawa i literatura. Czerwcowy Turniej Przedszkolaków na Ostrogu [ZDJĘCIA] Sport, zabawa i literatura. Czerwcowy Turniej Przedszkolaków na Ostrogu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/czerwcowy-turniej-przedszkolakow.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)



