Klub Gier Planszowych: Kolejny maraton w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]

Klub Gier Planszowych w raciborskiej bibliotece
Klub Gier Planszowych w raciborskiej bibliotece

Na ostatnim maratonie w ruch poszły m.in. Pulsar 2849, Osadnicy z Catanu, Jenga, Gejsze, Magic The Gathering, Prawo Dżungli, Dobble czy 5 Sekund.

Klub Gier Planszowych powstał w raciborskiej bibliotece ponad rok temu z myślą o osobach, które lubią gry, ale nie mają z kim grać albo po prostu chcą kreatywnie spędzić wolny czas. W piątek odbyło się kolejne spotkanie, podczas którego można było skorzystać z pokaźnego zbioru gier biblioteki lub przynieść swoją ulubioną planszówkę i „podzielić” się nią z innymi uczestnikami. Na ostatnim maratonie w ruch poszły m.in. Pulsar 2849, Osadnicy z Catanu, Jenga, Gejsze, Magic The Gathering, Prawo Dżungli, Dobble czy 5 Sekund.

- reklama -

Spotkanie było także okazją do rozmowy na temat projektu „Biblioteka Gier Planszowych”, który uzyskał dotację z Budżetu Obywatelskiego. Pomysłodawcy już teraz zachęcają do składania propozycji tytułów gier, które zasilą raciborską bibliotekę. Wystarczy odwiedzić grupę „Pograjmy razem w GRY PLANSZOWE” na bibliotecznym fanpage’u na Facebooku: facebook.com/biblrac i wpisać tytuł ulubionej planszówki.

Przedświąteczne spotkanie odbędzie się w piątek 14 grudnia o godz. 15:00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here