
Druga część tegorocznej edycji imprezy charytatywnej Gwiazdka Serc rozpoczęła się od występu gości z Czech. Następnie przed publicznością zaprezentowali się: Michał Fita, Julia Parzonka, Marzena Korzonek, dziennikarze Nowin Raciborskich, tancerki Skazy i Henryk Siedlaczek.
Zobacz też fotorelacje i wideo z pozostałych występów:
- reklama -
Gwiazdka Serc. Marek Labus, mażoretki i Los Isbos na początek
Gwiazdka Serc: Zbigniew Woźniak poetycko, Jerzy Wiśniewski jak Kiepura
Eko-Okna na zakończenie I części Gwiazdki Serc
Cztery godziny zabawy podczas XVIII Gwiazdki Serc
fot. Maciej Brocki, Ireneusz Burek
Środowisko, jakość życia, ekologia
- reklama -













![Kosmos na wyciągnięcie ręki. Spotkanie z Bogdanem Tkaczukiem w rudzkiej bibliotece [ZDJĘCIA] Kosmos na wyciągnięcie ręki. Spotkanie z Bogdanem Tkaczukiem w rudzkiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/bogdan-tkaczuk.jpg)
![Młodzi miłośnicy czytania rywalizowali w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/swiatowy-dzien-ksiazki.jpg)

![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)




