Nicole Jendrzejczyk z Unii Racibórz powołana przez PZPN

0
Nicole Jendrzejczyk (z lewej). Fot. ŚlZPN
Nicole Jendrzejczyk (z lewej). Fot. ŚlZPN

Trzynastoletnia Nicole gra obecnie w III lidze śląskiej trampkarzy, będąc jedyną dziewczyną w kadrze trenera Dariusza Binka.

Zawodniczka Unii Racibórz Nicole Jendrzejczyk została powołana przez PZPN na Zimową Akademię Młodych Orłów 2019, która odbędzie się w dniach 20-27 stycznia w Bydgoszczy.

- reklama -

Nicole pierwsze piłkarskie kroki stawiała w w wieku 7 lat w LKS-ie Studzienna pod okiem trenera Damiana Sergiela. Kolejnym etapem była dwuletnia gra w LKS-ie Tworków pod kierunkiem trenerów Piotra Muchy i Marka Besza. Potem pojawiła się w Unii Racibórz, do której trafiła w sierpniu 2016 r. Trzynastoletnia Nicola gra obecnie w III lidze śląskiej trampkarzy. Co ciekawe jest jedyną dziewczyną w kadrze trenera Unii Dariusza Binka.

Młoda piłkarka bardzo dobrze radziła sobie w rundzie jesiennej. Zaowocowało to powołaniem do Kadry Śląska rocznika 2005. Jesienią Nicole zagrała w niej dwa mecze. W pierwszym, 17 października, z Opolskim ZPN zdobyła dwie bramki. Natomiast w drugim, 30 października, z Podkarpackim ZPN wygranym przez ŚZPN 3:0 strzeiła jednego gola.

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here