Pijana w sztok 25-latka zapomniała, że ma córkę

0
Policjanci zatrzymali 25-letnią kobietę, która opiekowała się córką. fot.: pixabay.com

Jastrzębscy stróże prawa interweniowali wobec matki, która znajdując się pod wpływem alkoholu, zajmowała się 6-letnią córką. Zareagowała mieszkanka Jastrzębia, która widząc stan kobiety, wezwała policję.

25-latka miała w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Jeżeli okaże się, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem kobieta naraziła dziecko na bezpośrednie zagrożenie dla życia bądź zdrowia, grozić jej będzie kara nawet 5 lat więzienia.

- reklama -

Wczoraj 01.01, około godziny 15.20 policjanci z jastrzębskiej komendy zostali zaalarmowani przez mieszkankę miasta. Zgłoszenie dotyczyło nietrzeźwej matki, która kompletnie pijana sprawowała opiekę nad dzieckiem. Z relacji świadka wynikało, że kobieta była pod tak silnym wpływem alkoholu, że się zataczała. Przybyli na miejsce policjanci zauważyli grupę osób, którzy zaopiekowali się dziewczynką i wskazali mundurowym uciekającą kobietę. Stróże prawa przebadali 25-latkę na zawartość alkoholu i okazało się, że ma ona w organizmie ponad 2,5 promila. Dziewczynka została przekazana pod opiekę babci. Dokumentacja w tej sprawie trafi niebawem do sądu, a policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności sprawy. Jeżeli potwierdzi się, że mieszkanka Jastrzębia naraziła dziecko na niebezpieczeństwo, grozić jej może nawet 5 lat więzienia.

Kobieta miała 2,5 promila alkoholu w organizmie i opiekowała się dzieckiem

publ.: /EmZet/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here