Koncert w kościele św. Mikołaja – co jeszcze w ten weekend?

0
koncert elzbieta andrzej biskup raciborz
Koncert Kolęd i Pieśni Bożonarodzeniowych autorstwa Elżbiety i Andrzeja Biskupów w kościele św. Mikołaja

Koncert Kolęd Tradycyjnych i Pieśni Bożonarodzeniowych w kościele pw. św. Mikołaja, Bieg Nadodrzański w Raciborzu, koncert chóru parafii św. Anny w Babicach czy występ Grupy MoCarta w Kuźni Raciborskiej – zobacz, co jeszcze wydarzy się w ten weekend.

6 stycznia o godz. 18:15 w kościele pw. św. Mikołaja w Raciborzu odbędzie się Koncert Kolęd Tradycyjnych i Pieśni Bożonarodzeniowych. Na doroczny koncert zapraszają: Diecezjalne Liceum Ogólnokształcące w Raciborzu oraz parafia pod wezwaniem św. Mikołaja w Raciborzu. Zabrzmią nie tylko znane kolędy, ale także utwory autorstwa Elżbiety oraz Andrzeja Biskupów.

- reklama -

Wystąpią: Marcin Jajkiewicz, Marzena Korzonek, Judyta Pisarczyk, Hanna Hołek, Adrianna Górka, Ewa Lopocz, a także wokaliści zespołu Miraż Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu, zespołu El Shaddai parafii pw. św. Mikołaja w Raciborzu, a także wokaliści Studia Muzyki, Piosenki i Teatru ARS w Pietraszynie. Oprawę muzyczną zapewni zespół instrumentalny pod kierownictwem Pawła Harańczyka, sekcja instrumentów dętych pod kierownictwem Marcina Starca. Aranżacje muzyczne – Paweł Harańczyk.

koncert koled elzbieta andrzej biskup

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here