13 tysięcy złotych uzbierano dla WOŚP w tworkowskim studio Luiza

0
WOŚP 2019 Fryzjer Luiza Tworków
Mieszkańcy licznie dołączyli się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Fryzjerki z tworkowskiego Studio Sztuki Fryzjerskiej „Luiza” co roku przyłączają się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku ponownie do salonu mógł przyjść każdy, kto korzystając z usług salonu, mógł wspierać WOŚP.

W niedzielę (13.01) klienci salonu mogli poddać się strzyżeniu, koloryzacji, pielęgnacji lub czesaniu. Fryzjerki tego dnia pracowały charytatywnie na rzecz Orkiestry, a klienci bezpośrednio zasilali „wośpową” puszkę. Wśród klientów salonu znalazł się 3-letni Bruno, który jako wcześniak korzystał z inkubatora zakupionego przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

- reklama -

Załoga salonu „Luiza”, związana z marką fryzjerską Kemon, przyłączyła się do akcji, tworząc sztab z szefową Dagmarą Siegmund na czele. W salonie odbyła się loteria fantowa, sprzedawano też domowe ciasta. Można było upiec kiełbaski przy ognisku lub skosztować grzanego wina.

WOŚP 2019 Tworków Luiza
Poczęstunek dla klientów salonu

Główną atrakcją 27. Finału WOŚP w salonie była licytacja, której przedmiotem były: prostownice Kemona z logiem orkiestry oraz t-shirty,  karnety na kolację w Dworku Nad Stawem, bukiet kwiatów, tort malinowy w kształcie serca Orkiestry, podarowany przez miejscową ciastkarnię. Wśród sponsorów akcji znalazły się lokalne firmy i przedsiębiorcy, byli to m.in. Agnieszka Pawlik, Świat Prezentów, FHU KOLOS, Salon Image, Marzena Graca, Dworek nad stawem, Restauracja Złota Gąska, Kwiaciarnia Krystyna, Club Magic, Kwiaciarnia Bieńkowice, Dorota Mielimonka, Monika Kubala, Złote Wypieki, Cukiernia Bieńkowice.

WOŚP 2019 Tworków fryzjer u Luizy
Tort w kształcie serca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który był przedmiotem licytacji

Podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tworkowskim Studio Sztuki Fryzjerskiej „Luiza” zebrano łącznie 13.468 złotych i 82 grosze.

 

/fot. fb/Studio Sztuki Fryzjerskiej „Luiza” oprac. c/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here