Członkowie Krojc Krzyżanowice podsumowali sezon [ZDJĘCIA]

Członkowie Krojc Krzyżanowice podsumowali sezon

Zawodnicy, którzy osiągnęli najlepsze wyniki, otrzymali puchary.

19 stycznia „skaciorze” zrzeszeni w Klubie Skata Sportowego Krojc Krzyżanowice uroczyście zakończyli i podsumowali miniony sezon rozgrywek. Zawodnikom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki, rozdano puchary, a gratulacje i życzenia złożył wójt gminy Krzyżanowice Grzegorz Utracki, a także burmistrz Krzanowic Andrzej Strzedulla, ponieważ w klubie Krojc zrzeszeni są także gracze z gminy Krzanowice.

- reklama -

W 2018 roku w klubie zostały rozegrane 3 Grand ouverty, z czego dwie statuetki odebrał Ernest Konieczny z Chałupek oraz jedną Andrzej Bortel z Krzanowic. Kolejne nagrody przypadły za najwyższy wynik całego turnieju, jak i poszczególnych serii.

Nagrodę za najwyższy wynik całego turnieju otrzymał Jarosław Darda z Zabełkowa, najwyższy wynik pierwszej serii osiągnął Bolesław Gajda (Połomia), najwyższy wynik drugiej serii osiągnął Jarosław Darda, a najwyższy wynik trzeciej serii – ponownie Bolesław Gajda. W klasyfikacji całorocznej pierwsze miejsce zdobył Jarosław Darda, drugie miejsce – Piotr Drzymała (Krzanowice), a trzecie miejsce Józef Żak (Wodzisław Śląski).

Nowością w 2018 roku było rozegranie dodatkowego turnieju o tytuł mistrza Klubu Krojc Krzyżanowice, do którego zakwalifikowało się 9 najlepszych zawodników z cyklu całorocznego. Mistrzem Klubu Krojc Krzyżanowice w roku 2018 został Waldemar Wojtczyk (Wodzisław Śląski), wicemistrzem Andrzej Konsek (Lubomia), a na trzecim miejscu uplasował się Zbigniew Siódmok (Bojanów).

Klub Krojc Krzyżanowice zgłosił do rozgrywek w 2019 roku aż szesnastu zawodników, co czyni go największym klubem w okręgu Śląsk-Południe. Warto odnotować również fakt, że w swoich szeregach klub ma pierwszego juniora – jest nim 11-letni Denis Polednik z Krzanowic.

Klub zaprasza wszystkich chętnych na turnieje sekcyjne, które w tym roku będą rozgrywane we wtorki o godz. 16:30 w restauracji Staruszek w Krzyżanowicach.

fot. UG Krzyżanowice
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here