Złodzieje z Kietrza zatrzymani. Spowodowali wysokie straty.

0
Złodzieje wpadli w ręce policjantów. Grozi im do 5 lat więzienia. Fot.: pixabay.com

Złodzieje działali na terenie Kietrza. Do kradzieży dochodziło na przełomie kilku dni. Straty jednego ze sklepów, to blisko 1500 zł. Podejrzanym grozi 5 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny pod koniec tygodnia otrzymał zgłoszenie o kradzieży artykułów spożywczych z jednego ze sklepów w Kietrzu. Okazało się, że mężczyźni zdążyli uciec ze sklepu przed przyjazdem patrolu.
To jednak nie zniechęciło policjantów do tego, by zatrzymać podejrzanych. Funkcjonariuszy natychmiast rozpoczęli poszukiwania 3 mężczyzn. Już po krótkiej chwili okazało się, że ukrywali się na jednej ze stacji paliw na terenie miasta. Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu.
Zebrany materiały pracujących nad tą sprawą policjantów, pozwoliły przedstawić zarzut kradzieży podejrzanym mężczyzną, którzy byli w wieku od 18 do 29 lat. Jak się okazało, mężczyźni najprawdopodobniej dokonywali również innych kradzieży w tym samym supermarkecie w ciągu kilku dni. Właściciel sklepu wycenił straty na blisko 1500 zł. Część towaru udało się odzyskać mundurowym.
Podejrzani muszą liczyć się teraz z karą pozbawienia wolności do 5 la

- reklama -

/EmZet/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here