Burzliwe rozmowy w ramach styczniowego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki

0
dyskusyjny klub filmowy styczen raciborz (5)
Uczestniczki Dyskusyjnego Klubu Książki

Tematem przewodnim ostatniego spotkania w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki w raciborskiej bibliotece była pozycja o tytule „Witaj w domu” Ninni Schulman.

Gdyby spotkania raciborskich sympatyków książek opisać w kilku słowach byłyby to: dobra literatura, kawa i ciekawa dyskusja. W czasie styczniowego spotkania uczestnicy rozmawiali o książce Ninni Schulman, która jest szwedzką dziennikarką i pisarką, specjalistką od powieści kryminalnych, autorki bestsellerowej powieści „Dziewczyna ze śniegiem we włosach”.

- reklama -

Pozycja Szwedki wzbudziła w członkach Dyskusyjnego Klubu Książki skrajne emocje. Część z nich była zafascynowana intrygą kryminalną, doceniając skomplikowane wątki w książce. Inne panie uznały książkę za zbyt przewidywalną i nieco banalną. W ramach dyskusji poruszono także temat uchodźców, o którym pisze w książce Schulman.

– Cieszymy się, że do klubu dołączają nowe panie. Na kolejne spotkanie, tym razem poświęcone książce Marty Kisiel pt. „Toń” zapraszamy w środę 27 lutego o godz. 16.30 – mówi Teresa Kornak z MiPBP, moderatorka DKK.

/fot. MiPBP Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here