Bezpłatna komunikacja miejska dla dzieci i młodzieży w trakcie ferii zimowych

zderzenie autobusu ze skoda raciborz
Zdjęcie poglądowe

 – Już 11 lutego zaczynają się zimowe ferie. Dla wszystkich uczniów raciborskich szkół, zarówno podstawowych jak i ponadpodstawowych, mamy dobrą informację. W tym roku w okresie ferii komunikacja publiczna będzie bezpłatna – informują raciborscy urzędnicy.

Bez biletu będzie można wsiąść do autobusu od pierwszego dnia zimowego odpoczynku od szkoły, czyli od przyszłego poniedziałku aż po niedzielę 24 lutego. W mieście będzie naprawdę dużo się działo więc warto skorzystać z biało – zielonych autobusów!!!

- reklama -

 – Jednocześnie zachęcamy wszystkich mieszkańców do korzystania z komunikacji publicznej. To wygodna, tania i naprawdę ekologiczna alternatywa wobec „czterech kółek”. Pamiętajcie, że jeśli korzystacie z naszych autobusów, to m.in. przyczyniacie się do ograniczenia niskiej emisji, poprawy bezpieczeństwa na drogach i rozładowania „korków” – informuje magistrat.

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Chciałbym pojechać autobusem z Brzezia do Areny RAFAKO na zajęcia sportowe na godzinę 10.00 i wrócić ok. 12.00. Czy Pan Prezes PK lub Pan Prezydent mogą mi podpowiedzieć wygodne połączenie?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here