Starostwo Powiatowe ogłosiło przetarg na zakup dziesięciu nowych autobusów

0
Powiat raciborski rozpisał przetarg na zakup dziesięciu niskoemisyjnych autobusów

Powiat raciborski ogłosił przetarg nieograniczony na zakup i dostawę 10 szt. fabrycznie nowych niskoemisyjnych, niskopodłogowych autobusów wraz z wyposażeniem elektronicznym i wyposażeniem dodatkowym.

W skład tego wyposażenia powinno wchodzić:
– system monitoringu wewnątrz i przed autobusem,
– system nagłośnienia zapowiedzi głosowych wraz z mikrofonem dla kierowcy oraz ekranami LED do wyświetlania informacji o przebiegu trasy i kolejnych przystankach,
– bezprzewodowy router (sieć Wi-fi),
– ładowarki USB.

- reklama -

Autobusy przystosowane będą dla osób z niepełnosprawnościami.

Nowe autobusy, które zastąpią pojazdy wyeksploatowane, będą spełniać obowiązujące normy ekologiczne i będą wykorzystywane do przewozów pasażerskich realizowanych na terenie powiatu raciborskiego przez PKS w Raciborzu.

Autobusy zostaną zakupione w ramach projektu pn. „Wymiana części taboru poprzez zakup niskoemisyjnych autobusów komunikacji publicznej w powiecie raciborskim” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Poddziałanie 4.5.2 Niskoemisyjny transport miejski oraz efektywne oświetlenie – RIT Subregionu Zachodniego.

Link do ogłoszenia: https://bip.powiatraciborski.pl/zamowienia_publiczne

Link do informacji o projekcie: https://www.powiatraciborski.pl/projekty

EmZet

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here