„Kult” zobaczymy na Dniach Wodzisławia… za darmo. Zagra jeszcze Kombi, Cleo i Mrozu

3
Zespół Kult będzie gwiazdą wieczoru na Dniach Raciborza. fot.:materiały prasowe

Tegoroczne, 50. Dni Wodzisławia Śląskiego odbędą się między 7 a 9 czerwca. Na przybyłych gości czekają trzy dni różnorodnej, radosnej, pełnej muzyki i tańca zabawy. Impreza w żadnym stopniu nie ma być biletowana.

” – W pierwszy dzień zaplanowaliśmy dla Was wesołe zabawy dla wszystkich pokoleń na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Wieczór zakończymy pełnym gorących rytmów koncertem José Torresa  oraz salsoteką pod gołym niebem” – możemy przeczytać w komunikacie Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego

- reklama -

W drugim dniu imprezy na wodzisławskim stadionie wystąpią: Walfad, Cleo, Mrozu oraz Kult z Kazikiem Staszewskim! Na niedzielny wieczór goście muszą się przygotować na wspólne śpiewanie wraz z Grzegorzem Skawińskim i grupą Kombii! Wcześniej do zabawy zaproszą  Michał Szczygieł oraz dj Sophie.

Koncertom będą oczywiście towarzyszyły inne atrakcje. Szczegóły już UM ma podać wkrótce.

Miasto Wodzisław Śląski organizuje 50. Dni Wodzisławia Śląskiego poprzez Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Centrum”. Jak się dowiedzieliśmy, urzędnicy nie planują biletowania któregokolwiek z koncertów.

EmZet

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Można — można…..A Racibórz nie może się otrząsnąć po 12 latach marazmu i biletuje co się da……….Lecimy do Wodzisławia…

  2. Panie prezydencie i szanowni radni Miasta Raciborza, BIERZCIE PRZYKŁAD z Wodzisławia i pokażcie nam, mieszkańcom – podatnikom że też nas szanujecie.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here