Pierwsze spotkanie Fantastycznego Klubu Filmowego w bibliotece

0
fantastyczny klub filmowy raciborz (2)wyr

Uczestnicy spotkania obejrzeli film, który był hitem warszawskiego Festiwalu Filmowego w ubiegłym roku oraz znalazł się w oficjalnej selekcji do festiwalu w Cannes.

Nowa propozycja Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu – Fantastyczny Klub Filmowy – jest adresowana do wszystkich miłośników kina fantasy i science fiction.
Połączenie punku z istotami z kosmosu (w filmie delikatnie nazywanymi „Amerykanami”) było fantastyczne, a role królowej punku i międzygalaktycznej buntowniczki niezapomniane. Uczestnicy mieli dużo tematów do dyskusji, ale wszyscy zgodnie doszli do wniosku, że jest to film, który z pewnością trzeba obejrzeć.

- reklama -

Następne spotkanie odbędzie się w środę 3 kwietnia. Film, który zostanie wówczas wyświetlony, został wybrany w drodze głosowania w trakcie inauguracyjnego pokazu. Organizatorzy zdradzają jedynie, że jest to jeden ze zdobywców Oskara z roku 2016.

-Zapraszamy również do odwiedzenia naszej grupy na Facebooku pod nazwą Fantastyczny Klub Filmowy, gdzie można m.in. zaproponować tytuł kolejnego filmu – mówi Magdalena Wieder, z MiPBP, prowadząca spotkania.

/MiPBP Racibórz publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here