Nie ustąpiła pierwszeństwa – zderzyły się trzy samochody

0
Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali prawo jazdy 38-letniej kierującej peugeotem

Śledczy z wodzisławskiej komendy wyjaśniają okoliczności wczorajszego (07.03) wypadku drogowego. W zderzeniu trzech samochodów ranna została jedna osoba – 72-letnia kobieta, która trafiła do szpitala.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali prawo jazdy kobiety kierującej peugeotem.

- reklama -

Około godziny 10.00 do obsługi zdarzenia zostali skierowani policjanci z ruchu drogowego. Mundurowi ustalili, że kierująca samochodem osobowym marki Peugeot 5008 jadąc ulicą Wodzisławską w Czyżowicach, chcąc skręcić w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z Wodzisławia Śląskiego pojazdowi marki Citroen Jumper. Następnie Citroen siłą bezwładności uderzył w prawidłowo włączający się do ruchu z parkingu pojazd marki Volkswagen Polo. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali prawo jazdy 38-letniej kierującej peugeotem. Na miejscu obecna była straż pożarna i pogotowie, które zabrało 72-letnią kierującą volkswagenem do szpitala.

EmZet
#KPP Wodzisław

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here