Już niedługo rusza nabór do raciborskich przedszkoli

Od 13 marca będzie można składać wnioski, tylko w formie elektronicznej

Otwarcie strony internetowej dla nowych kandydatów nastąpi 13 marca 2019 r. Do tego dnia nie będzie można się zalogować ani zarejestrować.
System zostanie zamknięty 27 marca 2019 r. Później wnioski nie będą już przyjmowane.

Rodzice wypełniają w formie elektronicznej wniosek o przyjęcie do przedszkola znajdujący się na stronie internetowej pod adresem:
www.raciborz.przedszkola.vnabor.pl

- reklama -

W tym roku będzie wniosek będzie można wypełnić jedynie elektronicznie. Pracownicy wszystkich przedszkoli oferują pomoc każdemu przy wypełnieniu wniosku na miejscu.

Zaznaczamy, że nie ma żadnego znaczenia kolejność złożenia wniosków, jeśli tylko rodzice „zmieszczą się” w podanych terminach.

W naborze biorą udział tylko dzieci, które mieszkają w Raciborzu, które urodziły się w latach 2013-2016.

Wnioski można złożyć w trzech przedszkolach. Zaznaczona kolejność wyboru oznacza, na którym przedszkolu zależy najbardziej rodzicom.

Na stronie naboru zostaną podane szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji oraz ważne terminy i niezbędne dokumenty.

-Prosimy rodziców o zapoznanie się z załączonymi informacjami. Dzięki nim łatwiej będzie zapoznać się z tym jak działa system elektroniczny oraz ze wszystkimi szczegółami naboru. Będzie to pomocne przed dokonaniem ostatecznego wyboru przedszkoli – czytamy w komunikacie magistratu

Rekrutacja dzieci niepełnosprawnych posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego do przedszkola z oddziałami integracyjnymi i oddziałem specjalnym będzie przeprowadzona odrębnie. Rodzice dzieci niepełnosprawnych zgłaszają się bezpośrednio do właściwego przedszkola z oddziałami integracyjnymi, w której będzie prowadzony nabór. Następnie składają wnioski.

Poniżej znajdują się pliki do pobrania:
1. Ogólne zasady rekrutacji.
2. Kryteria rekrutacji.
3. Terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego.

publ.: EmZet
#UM Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj