Komendant policji spotkał się z dzielnicowymi i omówił program ,,DZIELNICOWY BLIŻEJ NAS”

0
Komendant spotkał się z raciborskimi dzielnicowymi

Wczoraj (11.03) w jednym z biur raciborskich dzielnicowych odbyło się spotkanie dzielnicowych z Komendantem Powiatowym Policji w Raciborzu.

Gospodarzem spotkania był szef raciborskiej jednostki– insp. Łukasz Krebs. Podczas spotkania zostały omówiony temat nowej koncepcji pracy dzielnicowego „Dzielnicowy bliżej nas”.

- reklama -

Ponadto w czasie narady z dzielnicowymi został omówiony temat, aplikacji ” Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz „Moja Komenda”. Podkreślano rolę współpracy wszystkich podmiotów zaangażowanych w poprawę poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. Inspektor Łukasz Krebs dodał, że popiera wszelkie działania profilaktyczne, mające przyczynić się do zmniejszenia szeroko rozumianej przestępczości w naszym powiecie. Ponadto komendant podziękował mundurowym za dotychczasową pracę, którą wykonują wzorowo.

Przypominamy, że szczegółowe informacje na temat dzielnicowych , danych kontaktowych oraz podlegających im poszczególnych rejonów służbowych można znaleźć na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, w zakładce INFORMACJE – Twój dzielnicowy.

Swojego dzielnicowego możecie Państwo znaleźć dzięki aplikacji „Moja komenda” umożliwiającej wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline.

publ.: EmZet

#KPP Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here