Agnieszka Adamczyk-Motyka nowy kierownikiem RCRON!

0
Agnieszka Adamczyk - Motyka została nowym kierownikiem RCRON fot.: materiały wyborcze/google

Raciborski magistrat poinformował dziś za pośrednictwem swojej strony internetowej, że nowym kierownikiem Centrum Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Raciborzu została Agnieszka Adamczyk – Motyka. Zastąpi ona na tym stanowisku dotychczasowego, wieloletniego kierownika – Michała Lorenza.

Wyboru nowego kierownika dokonała, w tajnym głosowaniu, komisja konkursowa, której przewodniczyła Anna Szukalska. Poza nią w składzie komisji zasiedli:

- reklama -

Anna Ronin – przedstawiciel podmiotu tworzącego,
Zuzanna Tomaszewska – przedstawiciel podmiotu tworzącego,
Jarosław Krężel – przedstawiciel podmiotu tworzącego – lekarz,
Krystyna Klimaszewska – przedstawiciel Rady Społecznej Raciborskiego Centrum Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Komisja konkursowa przeprowadziła z kandydatami na stanowisko kierownika RCRON indywidualne rozmowy, polegające, w pierwszej kolejności, na zadawaniu jednakowych pytań niezbędnych do ustalenia przydatności na stanowisko objęte konkursem, a następnie pytań dodatkowych zadawanych przez członków komisji konkursowej. Każdy członek komisji mógł zadawać pytania.

Agnieszka Adamczyk – Motyka ma 43 lata. Ukończyła podyplomowe studia w GWSH na kierunku Zarządzanie Placówkami Służby Zdrowia. W 2018 roku ubiegała się o mandat radnej z listy KOMITET WYBORCZY – ŁĄCZY NAS RACIBÓRZ. Startowała z pozycji nr. 4 w okręgu nr. 3. Otrzymała 52 głosy i nie uzyskała mandatu. Od wielu lat związana z branżą medyczną na rynku lokalnym.

Dotychczasowy kierownik placówki – Michał Lorenz nie startował w konkursie. Jego kadencja wygasa z końcem marca.

EmZet

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here