20 gram dopalaczy w samochodzie mieszkańców Wodzisławia Śląskiego

policja raciborz narkotyki wodzislaw slaski (2)

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego raciborskiej komendy ujawnili mężczyznę podejrzanego o kierowanie pojazdem pod wpływem zabronionych środków. W samochodzie znajdowały się nielegalne dopalacze.

29 marca około godziny 8:45 policjanci raciborskiej drogówki w Raciborzu na ulicy Opawskiej zatrzymali do kontroli drogowej VW Polo w związku z popełnionym wykroczeniem. 35 – letni kierowca wpadł w ręce mundurowych po tym, jak wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Za kierownicą siedział mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego. Podczas kontroli pojazdu kierowca i pasażerowie zachowywali się niespokojnie, co wzbudziło podejrzenie mundurowych.

- reklama -

Jak się okazało, przebadany 35-letni kierowca urządzeniem do szybkiej identyfikacji obecności narkotyków kierował samochodem będąc po zażyciu narkotyków. Ponadto pasażerowie 18-letnia kobieta i 41-letni mężczyzna (mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego) przyznali się do posiadania substancji zabronionych i dobrowolnie wydali policjantom około 20 gram dopalaczy. Pasażerowie zostali zatrzymani i trafił do policyjnego aresztu. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Ponadto kierowca został ukarany mandatem przez mundurowych z raciborskiej drogówki za popełnione wykroczenie, natomiast za kierowanie pojazdem będąc w stanie po użyciu narkotyków będzie tłumaczył się przed sądem.

policja raciborz narkotyki wodzislaw slaski (1)

/KPP Racibórz publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here