Medale raciborskich zapaśników podczas Pucharu Polski kadetów

zapasnicy mkz unia raciborz (1)
Zawodnicy MKZ Unia Racibórz na podium podczas Pucharu Polski w Warszawie

Najlepiej zaprezentował się Dawid Mkrtchyan, który wywalczył złoty medal w wadze 80 kilogramów.

Z trzema medalami wrócili z Kostrzyna zawodnicy raciborskiej Unii, którzy brali udział w II Pucharze Polski w zapasach w stylu klasycznym w kategorii kadetów, eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Najlepiej zaprezentował się Dawid Mkrtchyan, który wywalczył złoty medal w wadze 80 kilogramów. Na drugim miejscu zawody ukończył Kacper Pogorzelski, startujący w najcięższej kategorii – 110 kg. Natomiast medal brązowy zdobył Jakub Otulak, rywalizujący w limicie wagowym do 65 kg. W klasyfikacji drużynowej Unia Racibórz również stanęła na podium, zajmując trzecia pozycję. Klasyfikację wygrał SKF Olimp Kostrzyn.