Fantastycznie, oscarowo, filmowo w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]

0
Fantastycznie, oscarowo, filmowo w raciborskiej bibliotece

W bibliotece odbyło się drugie spotkanie Fantastycznego Klubu Filmowego.

Wygodne leżaki, niemal kinowe nagłośnienie, dobry film i oczywiście ciekawa dyskusja. 3 kwietnia odbyło się drugie spotkanie Fantastycznego Klubu Filmowego organizowanego przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Raciborzu.

- reklama -

Nie zawiedli się miłośnicy kina fantasy i science fiction! Tym razem obejrzeli film, który w 2016 roku zdobył Oscara, opowiadający o delikatnej choć skomplikowanej relacji pomiędzy człowiekiem a robotem. Film zagrany został po mistrzowsku, szczególnie rola głównej postaci kobiecej pozostanie w pamięci na dłużej. Po filmie, w szerszym niż za pierwszym razem gronie, dyskutowano o naturze ludzkiej i omawiano przesłanie filmu.

A co w przyszłym miesiącu? – Obecni na spotkaniu kinomaniacy wybrali film, który obejrzymy 29 maja. Będzie szybka akcja, silne kobiety, szaleni mężczyźni i ponad dwie godziny doskonałej rozrywki. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej grupy na Facebooku pod nazwą Fantastyczny Klub Filmowy – mówi Magdalena Wieder z MiPBP, prowadząca spotkania.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here