Wojciech Cejrowski zawita do Raciborza ze swoim nowym programem

0
Wojciech Cejrowski po raz kolejny odwiedzi Racibórz

Wojciech Cejrowski odwiedzi RCK z nowym programem ” Prawo Dżungli !” Spotkanie z podróżnikiem odbędzie się 10 września o godz. 19.00 w RCK RDK przy ul. Chopina 21

Wojciech Cejrowski wystąpi w programie stand up comedy, co oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez dwie godziny. Nie śpiewa, nie tańczy – jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie – opowiada historie prawdziwe wzięte z własnego życia, a ludzie ryczą ze śmiechu.

- reklama -

Wojciech Cejrowski – pisarz, autor filmów „Boso przez świat”, antropolog kultury. Od 30 lat organizuje wyprawy w najdziksze zakamarki naszej planety. Był w 60. krajach na sześciu kontynentach. Najczęściej odwiedza Amazonię, by ostatnich wolnych Indian ocalić od zapomnienia. Tworzy dokumentację ginących plemion i ludów pierwotnych. Docierał tam, gdzie inni nie docierali. Cokolwiek robi – zawsze z pasją. Gorący, ostry, wyrazisty i do szpiku kości bezkompromisowy. Szczodry w krytyce, oszczędny w pochwałach. Członek rzeczywisty Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie oraz The Explorers Club w Nowym Jorku. Zimą mieszka na rancho w Arizonie latem na gospodarstwie rolnym w Polsce.

RCK zaprasza na pełne emocji i wrażeń spotkanie z podróżnikiem:
– nowy występ w stylu amerykańskim – stand-up comedy ” Prawo Dżungli !”
– opowieści o przygodach i podróżach ilustrowane zdjęciami,
– możliwość zakupu książek Wojciecha Cejrowskiego w promocyjnej cenie,
– autografy i wspólne zdjęcia do ostatniego uczestnika spotkania.

Bilety w cenie 75,- 70,- 65,-

publ.: EmZet

#RCK

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here