Karina Powała zastąpi dotychczasowego rzecznika Urzędu – Leszka Iwulskiego

Karina Powała będzie pełnić dotychczasowe obowiązki Leszka Iwulskiego

Od 23 kwietnia obowiązki Rzecznika Prasowego Urzędu Miasta Racibórz pełnić będzie pani Karina Powała – poinformował dziś raciborski magistrat. Zastąpi ona dotychczasowego rzecznika prasowego ratusza – Leszka Iwulskiego, z którym prezydent rozwiązał stosunek pracy.

Pani Karina Powała jest absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, o kierunku Filozofia, jak również absolwentką Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku Białej, na kierunku Administracja Publiczna.
Posiada doświadczenie zawodowe w administracji publicznej. Pracowała m.in. w Urzędzie Miasta Pszów, gdzie zajmowała się wszechstronnym wsparciem Burmistrza oraz Rady Miasta. Publikowała również informacje na miejskim kanale Facebook. Od września 2018 r. jest zatrudniona w Wydziale Rozwoju Urzędu Miasta Racibórz.
Prywatnie mieszkanka Pszowa, mężatka i mama 11 letniej Amelki. Jej pasją jest historia powszechna, pływanie i bieganie. W tym ostatnim ma kilka sukcesów m.in. trzykrotnie ukończyła Orlen Warsaw Maraton.

- reklama -

publ.: EmZet

#UM Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here