Mateusz Bieniek odwiedził Racibórz [ZDJĘCIA]

0
Mateusz Bieniek w raciborskiej bibliotece

210 cm wzrostu i zasięg w ataku na poziomie 351 cm. 14 punktów i tytuł najlepszego gracza zdobyty już w pierwszym meczu w kadrze narodowej. Pochodzący ze Śląska Mistrz Świata w Piłce Siatkowej 2018 – Mateusz Bieniek spotkał się tuż przed świętami ze swoimi fanami w raciborskiej bibliotece!

To była prawdziwa gratka dla fanów siatkówki! Mateusz Bieniek – reprezentant Polski w piłce siatkowej mężczyzn, występujący na pozycji środkowego bloku opowiedział o swoich początkach kariery, o tym dlaczego porzucił piłkę nożną na rzecz siatkówki i oczywiście o swoim pamiętnym debiucie w kadrze – Bieniek zdobył aż 14 punktów w meczu z reprezentacją Rosji. Wśród kibiców nie opadły jeszcze emocje po wczorajszym meczu w Zawierciu, dlatego część pytań publiczności poświęcona była właśnie temu tematowi.

- reklama -

Mateusz Bieniek, który od sezonu 2016/2017 reprezentuje barwy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle przywiózł dla swoich fanów gadżety drużyny i chętnie rozdawał autografy. Po pamiątkowy wpis Mistrza Świata ustawiła się kolejka!

– Zainteresowanych tematem piłki siatkowej zachęcamy do wypożyczania ciekawych publikacji znajdujących się w zbiorach naszej biblioteki – mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP w Raciborzu.

biblrac.pl

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here